Очільник УЗ Балчун не розлучається з гітарою та цінує гумор Зіброва

Чиновник не збирається лишати улюблену справу навіть під час служби і далі дає концерти.

Голова "Укрзалізниці", поляк Войцех Балчун, незважаючи на нові обов'язки на держапосаді, продовжує свою концертну діяльність.

Так, минулого місяця в складі рок-гурту Chemia Балчун виступив на розігріві в британців "Bring Me The Horizon" на концерті у Варшаві.

В інтерв'ю журналу "Фокус" головний "залізничник" України розповів, що навіть у будні знаходить час для репетицій.

"Сказати вам, як учора виглядав мій день? Він розпочався о 8 ранку, у мене було засідання правління, яке тривало дев'ять годин, а в офісі я працював до опів на дванадцяту ночі. Тому я прокинувся о 6 годині ранку й близько години грав на інструменті", — заявив чиновник-музикант.

12 квітня нинішнього року Балчун був обраний на посаду гендиректора "Укрзалізниці". Незабаром після цього народний артист України Павло Зібров разом з гуртом "Плюшевий Бруклін" зняв кліп, у якому добродушно висміяв призначення рок-музиканта на державну посаду. Крім того, Зібров жартома запропонував свою кандидатуру на відповідний пост у Польщі.

Войцеха Балчуна, своєю чергою, це відео потішило: "Я оцінив гумор. Ролик мені сподобався й анітрохи не зачепив. Можу лише побажати удачі Павлові Зіброву: якщо в нього є досвід у бізнесі, він може взяти участь у конкурсі на посаду голови PKP".

Також Балчун розповів, що реформа "Укрзалізниці" — це його особиста амбіція, і він сумнівається, що в Україну хлине потік його знайомих менеджерів.

"Насправді інтересу приїжджати сюди особливо ні в кого немає. Мою місію сприйняли як місію камікадзе — на ризики, пов'язані з особистою репутацією, готових піти небагато. Тож не варто очікувати напливу польських менеджерів сюди".

Нагадаємо, Войцеха Балчуна навесні цього року на посаду гендиректора УЗ вибрав комітет Мінекономрозвитку України. Крім Балчуна на позицію претендувала ще 31 людина. Хоча поляк і музикант, але має вищу політологічну освіту й ступінь МВА з менеджменту. Активним у бізнесі Балчун перестав бути ще три роки тому. Тепер реалізує свої амбіції в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: