Очільник ВООЗ звернувся до українців на форумі "Україна 30"

Очільник ВООЗ звернувся до українців на форумі  "Україна 30"

Фото: Associated Press

Він пообіцяв підтримку Україні у боротьбі з COVID-19.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус звернувся до українців та запевнив, що очолювана ним організація надаватиме свою підтримку нашій країні у боротьбі з коронавірусом.

Про це він сказав 8 лютого на Всеукраїнському форумі "Україна 30". 

"Я хотів би розпочати зі слів співчуття всім українцям, які втратили рідних під час пандемії. Я хочу сказати, що захоплююся вашими медиками, котрі роблять усе від себе залежне. Я хочу пообіцяти, що ВООЗ буде надавати свою підтримку, аби зупинити передачу, рятувати життя та відбудовувати нормальне життя країни. Я вітаю Україну з тими ранніми кроками, до яких ви вдалися, аби протидіяти COVID-19", - заявив очільник ВООЗ.

Тедрос Гебреісус додав, що Україна була однією з перших країн, котра розробила план готовності та відповіді на пандемію.

"Ми вітаємо владу України та вдячні за всі ті кроки, котрі ви вжили для того аби знизити рівень розповсюдженості коронавірусу. І знову ж таки, ви знаєте, що цей вірус можна утримувати дотримуючись карантинних вимог. І ми можемо усі відігравати свою окрему роль для того, аби захистити себе та інших зберігаючи соціальну дистанцію, уникаючи великих скупчень людей, носячи маски та відчиняючи вікна. І, власне, я закликаю вас продовжувати в цьому ж дусі", - наголосив гендиректор ВООЗ.

Нагадаємо, 8-10 лютого в Україні проходитиме Всеукраїнський форум "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" за участю експертів та посадовців.

Ольга Стефанишина про Всеукраїнський форум "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді"

Ольга Стефанишина про Всеукраїнський форум "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1100
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація