Очної ставки Кучми і Мельниченка не буде

На допиті в середу Кучма відмовився від очної ставки з Мельниченком. В четвер він заявив, що не хотів би очної ставки з майором, але якщо це необхідно, готовий до неї.

 Очна ставка екс-президента Леоніда Кучми і майора Миколи Мельниченка, що мала відбутися в п'ятницю, скасована. Про це повідомляють джерела. Причини скасування очної ставки поки не повідомляються.

Як відомо, на допиті в середу Кучма відмовився від очної ставки з Мельниченком. В четвер він заявив, що не хотів би очної ставки з майором, але якщо це необхідно, готовий до неї.

За словами Мельниченка, у четвер, 24 березня, екс-президент почував себе погано, і у зв’язку з цим очна ставка була перенесена на 25 березня, на 10.00

Нагадаємо, щодо екс-президента порушена кримінальна справа за статтею "перевищення влади" і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Обвинувачення Кучмі пред'явлено за ст. 166 Кримінального кодексу в редакції 1960 року. Як повідомляється, за цією статтею вже сплив термін давності.

Читайте також:

Герман заступилася за Кучму: їй боляче за того, на кого дали команду "фас"

Справа Кучми: суд вирішить, чи застосовувати термін давності

Кучмі висунули обвинувачення у справі Гонгадзе

Після свари з охоронцем Кучми, Мельниченко попросив посилити свою охорону

ВідеоОчної ставки Кучми і Мельниченка не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: