Одеса ототожнює себе з Україною більше, ніж з Росією

У рамках опитування серед одеських студентів, 54,1% ідентифікують себе з Україною, 34,9% студентів вважають, що українська мова має бути державною і тільки 2,6% ототожнюють себе з радянською культурою.

Більше половини одеських студентів (54,1%) ідентифікують себе з українською культурною традицією, в той час як 27,7% зараховують себе до російської культурної традиції, а 6,6% вважають, що належать до загальноєвропейської.

Такі результати оприлюднив Інститут Горшеніна, експерти якого провели спеціальне дослідження на тему "Самоідентифікація одеського студентства" в рамках дослідницької програми "У фокусі: студентство", що проводиться спільно з групою студентів Інституту соціальних наук Одеського національного університету імені Мечникова.

Тільки 2,6% респондентів ідентифікують себе з радянською культурою, а з іншими культурами - 3,7% опитаних, які обрали відповідь "інше". 5,3% студентів не змогли відповісти на дане питання.

Також результати опитування показали, що кожен третій студент одеських вузів (34,9%) вважає, що українська мова повинна бути державною, а російська може використовуватися на побутовому рівні як мова національних меншин.

Думки, що державними в Україні мають бути дві мови, дотримуються 29,9% респондентів. Кожен четвертий опитаний (25%) вважає, що український має бути державною, а російська може бути офіційною у деяких регіонах України. Ще 2,4% переконані, що російська мова повинна бути державною, а українська виключно використовуватися на побутовому рівні.

Також дані опитування свідчать, що переважна більшість одеських студентів (74,3%) не хочуть відродження Радянського Союзу. Протилежної точки зору дотримуються 12,4% опитаних, а 13,3% респондентам було важко відповісти на це запитання.

Читайте також:

Жириновський: України ніколи не було

Путін побачив прорив у відносинах Москви і Києва

Росія готова надати Україні кредит у 500 мільйонів доларів

Росія надасть Україні знижку в мільярд доларів при купівлі ядерного палива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: