Одеса вирішила заборонити марші як "Свободи", так і комуністів

Влада Одеси не хоче у себе повторення подій у Львові: вони вирішили заборонити проведення у місті акцій, запланованих на 21 травня.

Одеська міська рада має намір заборонити проведення масових акцій, запланованих у місті на 21 травня 2011 року.

Раніше про своє бажання вийти в цей день на вулиці міста заявляли ВО "Свобода", представники проросійської партії "Родина" та комуністи. Саме прихильники цих сил, а також деяких інших, спровокували заворушення у Львові під час святкування Дня Перемоги.

"У зв'язку з тим, що у виконавчий комітет Одеської міської ради одночасно надійшло кілька повідомлень про проведення 21 травня 2011 року акцій масового характеру від низки політичних і громадських організацій, які поділяють кардинально різні політичні погляди, з метою недопущення можливих заворушень", - йдеться у позовній заяві, яку виконавчий комітет міськради направив до окружного адміністративного суду.

Позовна заява, зауважили у прес-службі міськради, була подана за дорученням мера Олексія Костусєва.

"Проведення масових заходів та акцій за участю великої кількості людей (тільки в повідомленнях заявлено 2000 осіб) і організацій в центрі міста по одному і тому ж маршруту, і в один і той же час, може призвести до значного загострення обстановки в місті", - вважають у міськраді.

Крім того, такі акції можуть "викликати зіткнення між активістами різних політичних напрямків та організацій, що призведе до порушення громадського порядку та безпеки городян".

Нагадаємо, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляло про намір 21 травня провести ходу центральними вулицями Одеси, і таким чином відзначити День героїв (день загибелі засновника ОУН Євгена Коновальця).

Як повідомив депутат Одеської міськради від партії "Родина" Григорій Кваснюк, низка сил, зокрема комуністи, мають намір завадити націоналістам провести цей марш.

Читайте також:

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

"Свобода" проведе в Одесі марш на честь засновника ОУН

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

Луганська облрада вимагає заборонити ВО "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: