Одеса ввела туристичний збір

В Україні вже четверте місто ввело туристичний збір за перебування у місті. Ним стала Одеса.

Одеса приєдналася до українських міст, які ввели туристичний збір. Таке рішення затвердила міськрада на сесії у понеділок, 31 січня.

Тепер за перебування в Одесі турист має заплатити 1% вартості всього періоду проживання (без ПДВ).

Платниками туристичного збору, згідно з рішенням, є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають до Одеси і отримують послуги з тимчасового проживання (ночівля) із зобов'язанням звільнити місце перебування в призначений час.

Стягувати туристичний збір мають право адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші установи готельного типу, а також санаторно-курортні установи. Крім того, право стягування збір отримали посередницькі організації, які направляють постояльців на поселення в будинки (квартири), що належать фізичним особам на правах власності або права користування на підставі договору найму, а також підприємці-фізособи, які стягують збір на умовах договору, укладеного з відповідним виконавчим органом Одеської міськради.

Туристичний збір не стягується з осіб, які постійно проживають в місті на умовах договору найму, які прибули у відрядження чи по путівках. Також збір не стягується з ветеранів війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідів, дітей-інвалідів та громадян, які їх супроводжують (не більше однієї людини).

Туристичний збір сплачується авансовими платежами до 30 числа кожного місяця до бюджету міста. Контролювати процес буде Державна податкова служба в Одеській області.

Нагадаємо, раніше туристичний збір ввели Київ, Львів та Кам'янець-Подільськ.

Читайте також:

У Львові відтепер доведеться платити туристичний збір

У Кам'янці-Подільському запроваджено туристичний збір

Київ увів туристичний збір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: