Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одещину тероризує люта повінь: ферми розоряються, а техніка не може впоратися зі стихією

Заливає Татарбунарський район і трасу Одеса-Рені.

Одещину продовжує заливати потужна повінь. Тепер заливає Татарбунарський район і трасу Одеса-Рені. Автомобілі поки що можуть проїхати, але рух дуже повільний. Люди рятуються як можуть, але збитки вже шалені, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцевий фермер Микола Плачков скаржиться: чим буде годувати живність взимку – невідомо. Корми знищила негода.

"Залишилися одні кури. Вони вилізли на дах, там я їх і годую. Але чим буду годувати завтра – невідомо", - розповів фермер.

15 тонн зерна та запаси кормів на зиму, які зібрав чоловік, забрала вода. Тішиться хіба, що напередодні вдалося  врятувати від загибелі вісім сотень голів овець. Чоловік із сином та знайомими виводили отару  через вже затоплені поля.

"Неможливо було вивести. Довелося виманювати зерном", - бідкається фермер.

Щоб захистити жителів району від повного затоплення, на трасу вивели  техніку. Чотири пожежні машини перекинули рукави через автошлях і  відпомповують воду в заплави.

ВідеоВелика вода не відпускає Одещину. Залило міжнародну трасу Рені-Одеса

Усі сподіваються, що велика вода  не накоїть тут стільки  ж лиха, як у сусідів. Щоправда, частково підтоплені будинки людям все-таки доведеться ремонтувати.

Нагадаємо, що фахівці пояснили руйнівні зливи в Україні змінами клімату. Дощі восени стали великою проблемою для деяких областей.

Кореспонденти ТСН Сергій Осадчук та Сергій Галанюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції