Одесита відмовилися реєструвати кандидатом у мери через фотографію з конем

Кандидат у мери Одеси Валентин Дорошенко подав неправильно оформлені документи і своє фото з конем.

Лідера одеського відділення громадської організації ЗУБР Валентина Дорошенка відмовилися реєструвати кандидатом на посаду мера Одеси.

Як розповів голова міської виборчої комісії Олександр Ахмеров, "адреса та місце розташування партії не збігалися зі свідоцтвом її реєстрації, у виписці з протоколу конференції неправильно вказано посаду, на яку балотується кандидат, і посаду керівника партії, а на фотографії зображений не тільки Дорошенко".

"Там ще й кінь на фотографії", - розповіла секретар комісії Валентина Карташова. За словами секретаря комісії, Дорошенко заявив: "Без коня я не піду". "Так там на фотографії кінь займає більше місця, ніж Дорошенко!", - повідомила вона.

Нагадаємо, 15 липня 2009 року Дорошенко прибув на коні на дуель з мером Едуардом Гурвіцем. Він був озброєний власноруч викуваною шпагою. Дорошенко звинувачував Гурвіца в тому, що той образив екс-начальницю обласного КРУ Лілію Томашевську, порівнявши її з повією.

Територіальні виборчі комісії завершили прийом документів кандидатів на пости мерів і депутатів місцевих рад. У деяких великих містах, таких як Одеса і Львів, очікується запекла боротьба місцевих лідерів з представниками Партії регіонів. У Харкові і Донецьку результати виборів мерів можна вважати вирішеними наперед.

Читайте також:

Результати виборів у Харкові й Донецьку вирішені наперед

Дочка Ківалова потрапила в п'ятірку кандидатів до Одеської міськради

Азаров дискредитував мера Одеси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: