Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одесити звинуватили звільненого з тюрми вбивцю в жорстоких знущаннях над тваринами

Зоозахисники переконані, що мають справу зі справжнім шкуродером.

В Одесі півтора десятка людей звинуватили сусідів у жорстокому поводженні з тваринами. Останніх підозрюють у тому, що ті беруть безпритульних, а потім знущаються і вбивають їх, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Валентина Смаровоз вранці гуляла з собакою і під балконами побачила двох мертвих кошенят. Підозри впали на нового сусіда, котрий півроку тому поселився в квартирі жінки з дитиною і майже одночасно з’явилися оголошення, що в їхньому помешканні приймають тварин у добрі руки. Натомість сусіди почали чути підозрілі звуки. "Крики, нявкання, все інше. І собак я бачила", - каже місцева жителька.

ВідеоЖителі будинку в Одесі звинувачують своїх сусідів у знущанні та вбивстві тварин

Одеситка знайшла під балконами двох мертвих кошенят. Підозри впали на нового сусіда, який півроку тому поселився в квартирі жінки з дитиною. Майже одразу з'явилися оголошення про прийом тварин у добрі руки, а сусіди почали чути підозрілі звуки. Жінка встановила в під'їзді камеру, на ній видно, як чоловік виходить з сумками і дістає щось схоже на м'ясо.

Жителі будинку в Одесі звинувачують своїх сусідів у знущанні та вбивстві тварин

Жінка дізналася, що новий сусід відсидів за вбивство людини, тож встановила в під'їзді камеру. Та зафіксувала, що чоловік виходить з великими сумками та дістає звідти щось схоже на м’ясо. "Мішки ось такі закривавлені", - твердить одеситка. Підозри поділяє жителька сусіднього будинку Ірина Герцог, яка віддала в підозрілу квартиру безпритульне кошеня, а потім забрала – вже скалічене. "Ці люди просто кожної ночі хочуть крові. Їм потрібно над кимось знущатися, когось убивати", - вважає вона.

Сусіди із зоозахисниками не раз ходили скаржитися, власниця квартири підтверджує, що співмешканець викидав кошеня з балкону, але те вже було дуже хворе. На заяви відреагували правоохоронці, але згодом двері перестали відчиняти не лише зоозахисникам, а й копам. "Ми не знаємо, коли скінчиться потік кошенят чи цуценят – на кого буде звернута його агресія. І та жінка, яка тримає його в хаті, чому вона так впевнена, що вона не буде наступною жертвою? Чи її дитина", - говорить голова організації "Громадська рада зоозахисників Одеси" Світлана Борсукова.

Фотогалерея Відповідальне ставлення - ключ до вирішення проблеми безпритульних тварин (5 фото)

Хоча підозрілий чоловік здебільшого виходить із квартири вночі, його вдалося побачити і вдень, а копи знайшли в його сумці сітки і мотузки, а в кишенях – кухоні ножі. Люди навколо твердили, що це потрібно шкуродеру для відлову кошенят, але той усе заперечив. "Це брехня і провокація. Я займаюся макулатурою, поліетиленом – ось для цього", - пояснив свій дивний інструментарій Максим Литвин.

В квартирі тварин не знайшли, тому чоловіка не затримували, однак правоохоронці все ж  відкрили  провадження за статтею про жорстоке поводження з тваринами у присутності дитини. А зоозахисники закликають одеситів не віддавати безпритульних котів та собак незнайомим людям, аби запобігти знущанням над пухнастиками.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції