Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеситів обурила експлуатація маленького тигреняти для фото з туристами

Тварину змушували позувати під палючим сонцем.

В Одесі відвідувачі біопарку обурилися через знущання з тварини, бо тигреня змушували фотографуватися з відвідувачами чотири години поспіль на пекучому сонці. Відео активісти опублікували у соцмережі, закликаючи втрутитися зоозахисників, аби урятувати нещасне дитинча, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гарчання тигреняти Катерина із донькою почули навіть попри гучну музику у біопарку. Жінка каже, що  вони просили припинити знущання з тваринки, але їхні зауваження ігнорували. Фотосесія тривала чотири години поспіль. "Він хотів спати – йому не давали. Перерв не робили, води не дають", - розповіла дівчинка Мілана Коренькова. Відзняте відео її мама виклала у соцмережі. "Він же малюк, тим більше котячий, має спати майже весь день, щоб рости", "Найжорсткіша тварина – це людина", "Бідолашне тигреня... ну де ж зоозахисники? Люди, припиніть знущатися з тварин", - такою стала реакція юзерів.

ВідеоВ біопарку Одеси тигреня змушували фотографуватися з відвідувачами на пекучому сонці

Гарчання 2-місячного тигреняти Катерина почула навіть через гучну музику. Каже, просили припинити знущання з тваринки, але їхні зауваження ігнорували. Поліція пообіцяла розпочати розслідування. Але тигреняті і далі доводиться працювати фотомоделлю. Щоправда, тепер малюка не тримають у фотозоні, а прогулють у натовпі під пекучим сонцем.

В біопарку Одеси тигреня змушували фотографуватися з відвідувачами на пекучому сонці

Але попри хвилю обурення у віртуальному світі, у реальному житті до поліції ніхто так і не звернувся, тож розслідування там пообіцяли розпочати лише, коли дізналися від ТСН про існування відео зі змученою твариною. "Мені невідомо про те, що це відео було у відкритих джерелах. Якщо ми промоніторимо це відео, то відповідна реєстрація має бути", - пояснила заступник керівника відділу комунікацій ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

У біопарку спілкування з журналістами уникають: і телефоном, і на вході до закладу пропонують одне – писати на сайт. "Директора зараз немає", - каже охоронець і радить звернутися на електронну пошту закладу. Натомість тигреняті і далі доводиться працювати фотомоделлю – в цьому ТСН переконалася, завітавши до біопарку, як відвідувачі. Щоправда, тепер малюка не тримають у фотозоні, а прогулють у натовпі під пекучим сонцем. Прейскурант не змінився: фото коштує 300 гривень. За ці гроші одна людина може взяти тваринку на руки, а інші стояти поряд, аби сфотографуватися всім разом.

Фотогалерея Reuters показало фото унікальної операції на стегні тигра в угорському зоопарку (10 фото)

Працівники біопарку впевнені, що шкоди від чужих рук тигреняті немає жодної, бо він до людей звик від народження. Проте зоозахисники так не вважають. "Наслідків є декілька: по-перше, це смерть. Дуже багато статистики, що в таких умовах звірі не живуть довго. По-друге, це стресс, і стрес призводить до того, що тварина може проявити агресію у будь-яку хвилину", - пояснила голова ГО "Громадська рада зоозахисників міста Одеси" Світлана Барсукова.

Навіть якщо поліція і розпочне розслідування, тварину з біопарку вилучати не будуть. Найбільше, що загрожує керівництву закладу – штраф. "Якщо тварина не скалічена і, слава Богу, залишилася живою, то адміністративний штраф. Поки не буде адекватного покарання за знущання, до тої пори все це буде продовжуватися", - вважає Барсукова. Але зробити бізнес на тваринах невигідним можуть самі люди – якщо будуть уникати закладів, де зі звірів знущаються, щоб розважити гостей.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції