Одеситка помстилася чоловікові за розлучення знущанням над його вівчаркою

Дата публікації
Перегляди
5628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одеситка помстилася чоловікові за розлучення знущанням над його вівчаркою

Проте через розголос і суспільне обурення невдовзі була змушена тікати з міста.

Історія, що сколихнула соціальні мережі, сталася в Одесі. Там жінка, аби помститися чоловікові за розлучення, записала на відео знущання з його собаки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ольга Трошина підвісила вівчарку на виноградній арці, собака пручалася та скавчала. Чоловікові жінка написала, що собаку йому не віддасть, а буде на неї виливати всю лють за розлучення. "Я тобі її не віддам, я на ній усю злість зганятиму. Я тобі якщо й віддам, то тільки по шматках. І так буде – доки не здохне", - написала вона у приватному повідомленні. Але чоловік виклав надіслане йому відео в соціальні мережі, де воно зібрало 17 тисяч перепостів і 7 тисяч коментарів обурених читачів.

Вівчарку, яку жінка намагалися повісити, вдалося врятувати

Вівчарку, яку жінка намагалися повісити, вдалося врятувати

Юзери зажадали покарання шкуродерки, котру назвали небезпечною для суспільства. Двір, де знущалися над собакою, зоозахисники відшукали вже наступного дня та викликали туди викликали поліцію. "Із попередніх даних зрозуміло, що цей ролик був знятий з метою не завдати шкоди тварині, а дошкуляти своєму бувшому чоловікові", - вважає радник начальника ГУНП України в Одеській області Руслан Форостяк. Однак собаку в жінки все одно забрали, а їй самій тепер загрожує адміністративний штраф. "Слава Богу, собака жива. Але є інший момент: це відео було оприлюднене в інтернеті. На мій погляд, це була пропаганда жорстокості", - вважає юрист зоозахисної організації Ольга Целинська.

Після розголосу цієї історії на адресу Ольги Трошиної посипалися погрози, і вона поїхала з міста та вимкнула телефон. "Вона сина взяла з собою та собаку – в нас друга собака є, такий дог, що якби я його випустив, від вас тільки половинки лишилися б", - пояснив журналістам батько скандалістки.

Жертва знущань німецька вівчарка Аббі тимчасово перебувала у волонтерів. Вона не агресивна і дозволяє себе гладити навіть невідомим людям, але постійно шукає когось поглядом. "Як ви бачите, собака добра. Але для неї це в будь-якому разі стрес, тому що зміна господарів", - розповіла волонтер Любов Рябко. Після проведення усіх експертиз, які засвідчили, що з собакою все гаразд, Аббі віддали власнику – колишньому чоловіку Ольги Трошиної. Але волонтери обіцяють уважно стежити за життям потерпілої вівчарки й надалі.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація