Перейти до змісту
Одеситка припаркувала авто на трамвайних коліях і прославилась на всю Україну

Одеситка припаркувала авто на трамвайних коліях і прославилась на всю Україну

Ролик з камер спостережень за участі дівчини б’є рекорди переглядів.

Одеські комунальники виклали в Мережу відео камер спостереження, як біля Привозу кермувальниця паркується впритул до трамвайних рейок і йде собі геть, йдеться в ТСН.16.45.

Згодом туди під’їжджає трамвай і виявляється заблокованим. Спочатку водій та пасажири чекали на власницю машини, а коли терпець урвався, всі разом вирішили посунути автівку. Врешті таки проїзд звільнили, трамвай продовжив рух.

Кермувальниця з’явилась лише за дві години, спокійно сіла в авто і поїхала далі, навіть не підозрюючи, що незабаром прославиться на всю Україну. Адже працівники підприємства, що обслуговують вуличні камери спостереження, змонтували з цього відео цілий кліп. Додали фрагменти відомих фільмів і нині ролик б’є рекорди переглядів. Зреагувала на нього і поліція, там уже з’ясували, кому належить авто - на порушницю чекає штраф.

«Отримає від патрульних поліцейських штраф у сумі 510 гривень — це перешкоджання руху транспорту. Якби на місце приїхали патрульні, якби їх викликали, то вони б використали в цьому разі штрафмайданчик», - каже речник Одеської патрульної поліції Алла Марченко.

 

Відео Пасажири і водій трамваю розгойдали авто порушниці і звільнили заблоковану колію

Одеські комунальники виклали в мережу відео камер спостереження, як біля Привозу кермувальниця паркується впритул до трамвайних рейок і йде собі геть. Згодом туди під’їжджає трамвай і виявляється заблокованим. Спочатку водій та пасажири чекали на власницю машини. Терпець урвався, тому всі разом вирішили посунути автівку.    

Пасажири і водій трамваю розгойдали авто порушниці і звільнили заблоковану колію

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин