Одеські депутати вимагають скасувати кордон з Росією

Депутати від Блоку Наталії Вітренко вимагають від влади і громадських організацій відмовитися від дій, які дестабілізують ситуацію в Україні.

Депутати Одеської обласної ради виступають проти знесення радянських пам`ятників і за усунення кордонів між Україною і Росією.

Відповідну заяву депутатська більшість облради, основу якої складають представники Партії регіонів, прийняли сьогодні з приводу квітневого рішення Львівської облради, в якій міститься пропозиція дати правову оцінку злочинам комуністичного режиму в Україні.

Ініціатори заяви – депутати від Блоку Наталії Вітренко - вважають, зокрема, що це рішення є однією зі "спроб окремих політичних сил, органів влади і громадських організацій перекрутити історичні факти розвитку української державності і суспільства".

Депутати вимагають від органів влади і громадських організацій відмовитися від дій, які дестабілізують ситуацію в Україні, "не звеличувати український націоналізм часів ОУН-УПА".

Тим часом депутат облради Панас Радукан, який представляє одну з громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, висловлюючи свою думку з приводу заяви, запропонував "звернути увагу на те, як нелегко живеться ветеранам у нас, в Одеській області, а потім уже займатися ситуацією в Львові".

У той же час сесія схвалила ще два проекти рішень, підготовлених фракцією "Народна опозиція": про урочисте святкування 90-річчя ЛКСМУ, а також "підтримку Декларації III Собору слов`янських народів Білорусі, Росії і України", зокрема про участь у створенні "Центру слов`янської цивілізації".

Солідаризувавшись з вимогою Собору про "усунення прикордонних бар`єрів між нашими народами" і скасуванні реєстраційного режиму "у будь-якому вигляді і в будь-якій формі для громадян наших країн".

Облрада також запропонувала виконкому Собору включити в програму святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, "впорядкування могил радянських воїнів у місті Стрий Львівській області".

Читайте також:

КПУ ініціює розпуск Львівської облради за "фашистське рішення"

На Львівщині знесуть пам'ятник воїну-визволителю. Він "принижує українців"

Пам’ятник Леніну підірвали з тилу

У Полтаві вибухнув скандал навколо пам’ятника Гітлеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: