Одеські депутати витратили на прапори майже вдвічі більше, ніж на допомогу ветеранам

На виготовлення 1,5 тис. червоних прапорів одеські депутати витратили 55 тис. грн. Ветерани ж на честь Дня визволення Одеси отримали 35 тис. грн на всіх.

Одеська міська організація Партії регіонів виготовила до Дня визволення Одеси (10 квітня) 1,5 тис. червоних прапорів. Вартість виготовлення 1,5 тис. червоних прапорів склала 55 тис. грн. Нагадаємо, на честь Дня визволення Одеси міськрада виділила одноразову допомогу 35 ветеранам-визволителям міста по 1 тис. грн.

Щодо прапорів, то 900 з них передадуть міським структурам для вивішування 10 квітня і 9 травня. Ще 600 направлять до ветеранські організації міста.

Як відомо, ініціатором вирішення вивішувати червоні прапори в Одесі в дні, пов'язані з перемогою у Великій Вітчизняній війні, був керівник фракції Одеської міськради Геннадій Труханов.

Крім того, мер міста Олексій Костусєв неодноразово заявляв, що місто прикрасять святкові плакати з визвольною тематикою.

За кілька днів до 10 квітня соціальні плакати таки з'явилися, але замість солдатів радянської армії-визволительки на фото виявилися зображеними румунські окупанти.

Нагадаємо, 10 квітня 1944 року Червона армія визволила Одесу від німецько-румунських військ.

Читайте також:

Одесою пройшли німці й червоноармійці з червоним прапором

Одеситів привітали з річницею визволення від фашистів фотографіями окупантів

Проросійські активісти підготували Львів до маршу на честь Дня Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: