Одеські комуністи проведуть "трибунал над фашизмом"

Компартія інціювала проведення в Одесі "трибуналу над фашизмом", який має засудити вояків СС "Галичина", Бандеру й Шухевича.

В Одесі 30 червня відбудеться "трибунал над фашизмом", на якому, зокрема, збираються засудити "посібників фашистів Степана Бандеру і Романа Шухевича".

Ініціаторами акції є Всеукраїнський союз жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України", за підтримки Компартії України.

"Мета проведення громадського суду: привернути увагу громадськості та громадян міста-героя Одеси до того, що в нашій країні, яка потерпіла від навали фашистської Німеччини, і в нашому місті зокрема, став відроджуватися культ фашизму", - йдеться у повідомленні прес-служби КПУ.

Як приклад комуністи назвали те, що "посібники фашистської Німеччини Шухевич і Бандера стали Героями України, їм зводяться пам'ятники, їхніми іменами називають вулиці міст і сіл. А справжні герої, які врятували світ від коричневої чуми, принижуються".

"Хочемо нагадати суспільству і владі, що ... Нюрнберзький трибунал визнав злочинними всі організації СС і Ваффен-СС, до яких відносяться дивізія СС "Галичина", батальйони "Нахтігаль" і "Роланд", що складалися з українських націоналістів. Ми повинні пам'ятати історію і не допустити її повторення", - заявили в КПУ.

Раніше Компартія звернулася до парламенту з вимогою заборонити діяльність Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та організації "Тризуб", яких в КПУ звинувачують у нацизмі.

Нагадаємо, 29 квітня у Львові пройшов марш на честь 68-річчя створення дивізії СС "Галичина", вояків якої націоналісти вважають героями України. Учасники акції виступали проти того, щоб бійців дивізії називали поплічниками нацистів.

Націоналісти запевнили, що у майбутньому в Одесі на березі Чорного моря обов'язково встановлять монумент слави на честь воїнів дивізії "Галичина" за їхній героїзм і хоробрість в обороні рідного краю.

Читайте також:

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

В Одесі встановлять монумент слави на честь дивізії СС "Галичина"

Мешканців Криму закликали не купувати "бандерівські товари"

У Львові пройшов марш пам'яті дивізії СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: