Одеські міліціонери розповсюджували у місті відео з катуванням затриманих

Замість декорацій, "режисери в погонах" використовували власний райвідділок, у ролі акторів обрали місцевого наркомана та розбишаку напідпитку.

Одеських правоохоронців звинувачують у тому, що вони катували затриманих і фіксували свої дії на камеру мобільного телефону. Замість декорацій, "режисери в погонах" використовували власний райвідділок, у ролі акторів обрали місцевого наркомана та розбишаку напідпитку. Відзнятий бойовик розповсюджували серед місцевого населення, щоб ті бачили, що чекає на порушників закону.

Міліціонерів викрили працівники внутрішньої безпеки МВС. Вони саме перевіряли інформацію, що надали їм кілька жителів Овідіополя. Люди повідомляли про знущання у райвідділку і про те, що містом гуляють відеоролики, де зафіксоване катування.

З'ясувалося, що троє дільничних, працівник карного розшуку і один із заступників керівника в такий спосіб розважалися. Правоохоронці навіть складали сценарій зйомок і вдягали затриманих у костюми, а потім лупцювали. Перший випадок знущань над затриманими стався ще торік у жовтні. Удруге розваги повторилися цьогоріч у березні.

Матеріали службового розслідування направлені до обласної прокуратури. У серпні начальником відділку був підписаний указ про позачергове атестування працівників, які систематично порушують дисципліну.

Одеські міліціонери вже не вперше потрапляють до "чорного списку" правоохоронців-катів. 1 вересня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко за скоєний дисциплінарний учинок, у вигляді знущання над затриманим, покарав понад десять працівників Комінтернівського райвідділу міліції. Стосовно працівників міліції, тільки цього року порушено вже 35 кримінальних справ.

Читайте також:

Луценко покарав 17 міліціонерів за катування затриманого струмом

Львівських міліціонерів ніхто не карає за катування (документи)

Ющенко просить придумати для підозрюваних альтернативу ґратам (відео)

 

ВідеоМіліціонери знімали катування на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: