Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеські митники виявили партію кокаїну у відрах з лакофарбувальним матеріалом

Наркотики прибули з Колумбії.

Одеські митники виявили партію кокаїну у відрах з лакофарбувальним матеріалом, повідомила прес-служба Державної фіскальної служби.

Наркотики виявили у морському торговельному порті "Південний". Лакофарбувальні матеріали у відрах надійшли до морського порту з Колумбії. Кокаїн змішали у відрах з будівельним матеріалом. Ні візуально, ні за допомогою експрес-аналізаторів та собак вміст наркотиків у вантажі встановити неможливо.

"Розрахунок наркоторгівців був простим: у "законний" спосіб ввезти до України на адресу одного із вітчизняних підприємств змішаний з лакофарбувальними матеріалами кокаїн, а потім виділити його в нарколабораторії", - йдеться у повідомленні. Утім, співробітники Одеської митниці ініціювали відбір зразків. У них виявили кокаїн.

У деяких 30-кілограмових відрах міститься до 3 кг цього наркотику. Фіскали кажуть, що ця знахідка може стати однією з рекордних кокаїнових партій. Вага усього затриманого вантажу - 19,5 тонн. Загальну кількість чистого наркотику визначать після проведення експертизи.

За фактом одеські митники направили до поліції повідомлення про кримінальне правопорушення за статтею  305 Кримінального кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Як повідомлялося раніше, в Одеській області викрили та ліквідували морський канал контрабанди кокаїну з Південної Америки. Правоохоронці виявили у контейнері з фруктами 12 кілограмів кокаїну. За цінами тіньового ринку вартість "знахідки" становить понад один мільйон доларів США.

ВідеоРекордну партію кокаїну знайшли в порту "Південний" на Одещині

257 кілограмів наркотику транспортували у контейнері з бананами. Вартість вантажу на чорному ринку - 51 мільйон доларів. Корабель з кокаїном - з Еквадору, після Одеси мав прямувати до Європи. Операцію проводили спільно прикордонники, СБУ, Нацполіція та митники. Майже весь конфіскований вантаж обіцяють знищити.

Рекордну партію кокаїну знайшли в порту "Південний" на Одещині

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції