Одеські офтальмологи вперше в світовій практиці вилікували око від раку

В Одесі лікарі винайшли спосіб боротьби з небезпечною для життя пухлиною ока.

Сенсаційний винахід одеських офтальмологів. Вони винайшли новий спосіб боротьби з небезпечною для життя пухлиною ока - ратино-бластомою. В інституті очних хвороб імені академіка Філатова провели унікальну операцію, результатом якої стало руйнування злоякісної пухлини і повернення зору шестирічній дівчинці. Маніпуляція одеських окулістів - це ноу-хау в світовій офтальмоно-онкології.

Вперше таку операцію зробили шестирічній дівчинці, якій лікарі поставили діагноз – злоякісна пухлина ока. Щоб урятувати життя дитині, радили терміново видаляти око. Але мати навідріз відмовилася.

Лікарі наважилися на ризиковану маніпуляцію. Під мікроскопом, за допомогою мікроголки, ввели в око рідину, яка діє на ракові клітини зовні. З іншого боку, застосували традиційну хіміотерапію.

За невеликий час пухлина зменшилася вдесятеро і хворе око почало одужувати, повернулося 10-ть відсотків зору. Лікарі кажуть - маніпуляція була вдалою, оскільки мати своєчасно звернулася до офтальмологів. Пухлина ще не встигла вразити сітківку ока, інакше така операція була б неможливою.

Лікарі радять постійно стежити за очима своїх дітей. Є простий, але дієвий спосіб розпізнати небезпеку. У променях фотоспалаху здорові очі на світлинах можуть давати так званий ефект "червоних очей". Якщо на знімках замість червоного кольору ви бачите жовтий - терміново на консультацію до офтальмолога.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Кожен п'ятий результат аналізу в Україні - хибний

Київська онколікарня потерпає від нестачі коштів

Німецькі лікарі врятували немовля вагою 275 грамів

ВідеоНоу-хау в світовій офтальмоно-онкології

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: