Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеські рятувальники задля повалення стіни згорілого коледжу відселять і перекриють весь квартал

Для повалення планували залучити важку військову техніку.

В Одесі на місці згарища на вулиці Троїцькій рятувальники продовжують розбирати завали і досі шукають ще чотирьох зниклих людей, йдеться в ТСН.12.00.

Від вогню перекриття старої споруди посипалися униз. І донині існує ймовірність подальшого обвалення, через це пошук постраждалих уповільнюється. Втім пошуковці не зупиняються ні на мить і, аби пришвидшити роботи, хочуть завалити внутрішню стіну, яка несе головну загрозу обвалу

Усередині згорілої будівлі розгорнули цілу спецоперацію з демонтажу внутрішньої стіни, вона несе загрозу рятувальникам, може будь-якої миті обвалитися їм на голову, і через це вони не можуть просуватись далі у пошуках.

На момент руйнування стіни квартал навкруги будівлі планують повністю перекрити. Напередодні місцеві вже помітили поруч важку військову техніку. Усередині рятувальники готують площу для падіння стіни. Вимостили двір на площі у півтисячі квадратних метрів спеціальною подушкою з піддонів та сіна, яке сюди завозили усю ніч. Як стало відомо журналістам ТСН, валити стіну спочатку планували за допомогою військової техніки, але вона не допомогла.

«Намагались використати бронетехніку, БТРи, але, на жаль, в останньому арочному своді не змогли пройти на 10 сантиметрів. Неможливо порушувати цілісність будівлі, тому прийнято рішення, що будемо технікою високої прохідності нашою технікою ДСНС проводити обвалення за допомогою тросів», - каже заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Роботи ще не розпочались. Перед самим початком робіт звільнять весь квартал, аби під час завалу стіни не постраждали люди. Вже відселили людей з сусіднього будинку. Ну і тільки-но уламки впадуть донизу, всередину зайдуть пошуковці з лопатами, кірками та відрами і почнеться знову робота із розбору завалів. Задіяли і другий, менший кран. Він підняв на гору контейнер для сміття і туди завантажуватимуть конструкції з тої частини будівлі, що виходить на Пушкінську. Там під завалами можуть бути люди, тож працюватимуть обережно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції