Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеські водолази очищають 20-кілометрову зону пляжів у підготовці до сезону

Ремонтники готують прибережні зони до напливу туристів.

Ремонтники рихтують ресторанчики на пляжах, водолази піднімають з води купи небезпечного сміття. Так в Одесі готуються до курортного сезону, який тут почнеться за два тижні. Самі ж одесити вже поспішають на узбережжя - насолодитися морем, поки місто ще не заполонили туристи, йдеться в ТСН.12.00.

Над одеським узбережжям гудуть електроінструменти, робітники міняють понівечені солоною водою металеві та дерев'яні конструкції літніх кафе та ресторанчиків. Поряд комунальники лагодять рятувальні пости та чистять пісок від сміття, яке нанесли зимові шторми. Не чекають поки все підготують, і не зважають на прохолоду, одесити цілими сім’ями йдуть на узбережжя, щоб встигнути поки приїжджих іще небагато. Кажуть, море в будь-яку погоду покращує настрій. «Воно завжди поліпшується, напевно тому одесити відрізняються від більшості жителів України, хто не ощасливлений таким чином. Ми вирішили не чекати виходу сонця і вже почати перейматися цією атмосферою», - каже місцевий відпочивальник.

ВідеоВ Одесі активно готуються до відкриття курортного сезону

Ремонтники рихтують ресторанчики на пляжах, водолази піднімають з води купи небезпечного сміття. Так в Одесі готуються до курортного сезону, який тут почнеться за два тижні. Самі ж одесити вже поспішають на узбережжя - насолодитися морем, поки місто ще не заполонили туристи.  

В Одесі активно готуються до відкриття курортного сезону

Кипить робота не лише на суходолі, а і під водою. Водолази ретельно оглядають кожен метр морського дна, на берег витягають цілі кошики небезпечних предметів. «Найбільш загрожує – метал, ця річ прогниє під водою, вона стає як лезо, і людина до того як пораниться, ще й плюс зараження виходить. Якщо вчасно не надати допомогу медичну, то аж до ампутації», - пояснює керівник відділу водолазно-рятувальних робіт КП «Рятувально-водолазної служби» Ігор Ічанський.

За два тижні водолазам доведеться обстежити майже двадцять кілометрів одеських пляжів. Лише після цього можна буде відкривати купальний сезон.  Доти на березі мають завершитися усі ремонти. Бо вже на травневі свята до моря масово потягнуться курортники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції