Одеських водіїв змусили обклеїти маршрутні таксі агітацією за Тимошенко

Водії заявляють, що їх змушують розміщувати рекламу Тимошенко під загрозою зняття з маршруту.

На одеських маршрутних таксі з'явилися наклейки, які агітують за Юлію Тимошенко.

Як повідомило джерело в одній з компаній-перевізників, майже всі учасники ринку пасажирських перевезень Одеси уклали зі штабом БЮТ договори про розміщення політичної реклами.

При цьому, за словами джерела, водіїв, у тому числі приватних підприємців, які співпрацюють з перевізниками, змушують вішати "агітматеріали під загрозою зняття транспорту з маршруту".

Цікаво, що політична реклама Юлії Тимошенко буде поєднуватися з політичною рекламою Віктора Януковича - на рекламу кожного з кандидатів буде виділено приблизно по 100 автобусів.

Раніше працівники Одеського морського торгового порту (ОМТП) поскаржилися, що їх змушують збирати підписи на підтримку політики кандидата в президенти України, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

За словами співробітників підприємства, збір підписів організований за особистим наказом начальника порту Миколи Павлюка, який є довіреною особою Юлії Тимошенко на президентських виборах.

Голова профспілкової організації ОМТП Володимир Зайков не знайшов у тому, що відбувається ознак порушення законодавства.

Як відомо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає неетичним використовувати астрологічні символи для ведення виборчої кампанії, як це робить Юлія Тимошенко.

Читайте такоже:

Янукович не заперечуватиме, якщо він схожий на Тигрюлю

Юлія Тимошенко. Біографія.

Тимошенко заявила, що ніхто, окрім неї, не захистить країну

Янукович пожалівся президенту Європарламенту на Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: