Одеський банк зник з вкладами громадян за одну ніч

Одеська філія "СоцКомБанку" зникла за ніч. Попередньо вкладникам наказали принести ксерокопії документів та підписати порожні заяви.

У Кіровограді місцева філія одеського банку "СоцКомБанк" зникла за одну ніч, залишивши своїх вкладників – переважно пенсіонерів – ні з чим.

За день до таємничого зникнення людей запросили в установу. Їх попросили принести з собою паспорт та ідентифікаційний код. За словами ошуканих вкладників, працівниця банку зробила ксерокопії документів.

Після цього людей примусили підписати заяви нібито про переведення їхніх грошей в інший банк. Вкладники розповіли, що підписували порожні бланки.

"Нас пропускали буквально конвеєром, як у тому концтаборі. Не давали ні прочитати того паперу як слід", - розповіла вкладниця Лариса Володимирівна.

Люди побоюються, що їхні гроші могли перевести на чиїсь рахунок.

Людям наказали прийти наступного дня в фінустанову, пообіцявши видати нові картки і угоди. Але банк за ніч безслідно зник.

У приймальні головного Одеського офісу банку повідомили, що директор невдовзі пояснить ситуацію, проте коментарів від нього так і не надійшло.

За перевірку обставин справи уже взялися правоохоронці.
"До Кіровського райвідділу надійшли заяви громадян про неправомірні дії посадових осіб одного із банків. Заяви ми зареєстрували, проводиться перевірка за результатами якої і буде ухвалене рішення щодо порушення кримінальної справи", - повідомила речник УМВС в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Вкладники написали звернення і у Нацбанк. У разі, якщо банк оголосять банкрутом, гроші поверне Фонд гарантування вкладів.

Читайте також:

У Києві пограбували банк

Британський магазинний злодій скоїв крадіжку 321 раз

Вкладники банку "Надра" отримають гроші не раніше лютого

У Києві скоєно розбійний напад на ювелірний магазин

ВідеоФілія банку зникла з грошима вкладників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: