Одеський губернатор наказав обвішати всю область радянськими прапорами

Згідно з розпорядженням, 9 травня червоні прапори мають висіти у всіх населених пунктах Одеської області, у тому числі і в Одесі.

Голова Одеської обладміністрації Едуард Матвійчук зобов’язав всі органи місцевого самоврядування 9 травня на день Перемоги у всіх населених пунктах Одеської області, у тому числі і в Одесі вивісити червоні прапори Перемоги.

"Одеса є містом-героєм і ми повинні це показати. Це стосується і масштабного, урочистого параду, в якому потрібно задіяти більше техніки і прапорів Перемоги, які в обов’язковому порядку мають бути вивішені", - сказав Матвійчук на нараді з питань святкування 65 річниці Перемоги.

Крім того, голова ОДА наголосив, що святкування має початися практично із завтрашнього дня, а не за два тижні.

"Я за дорученням президента хочу, щоб всі заходи щодо святкування річниці Дня Перемоги проходили не лише 8 і 9 травня, а почалися буквально із завтрашнього дня", - сказав Матвійчук.

Нагадаємо, раніше Одеська міськрада відмовилась розглядати можливість використання під час урочистостей 9 травня радянського прапора. У міськраді зауважили, що закон України "Про місцеве самоврядування" не дозволяє піднімати над адміністративними будівлями інших прапорів, окрім державних.

Нещодавно голова Херсонської облдержадміністрації Анатолій Гриценко також ініціював рішення про підняття радянських прапорів на адміністративних будівлях в області 9 травня, проте пізніше відмовився від цієї ідеї.

Читайте також:

Одеський губернатор відмовився фінансувати єдину україномовну газету

Херсонський губернатор передумав вивішувати радянські прапори

Росія передала Україні копію Прапора Перемоги

Донецький суд наказав зняти з будівлі МЗС прапор України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: