Одеські священики просять Бога наслати на журналісток хвороби та скорботу

Одеська єпархія УПЦ МП пообіцяла покарати журналісток, які написали статтю про завищену вартість церковних послуг.

Керівництво Одеської єпархії Української православної церкви Московського патріархату розцінило як "наклеп на Христа" статтю трьох одеських журналісток про вартість церковних послуг у храмах Одеси та закликало молитися про "напоумлення" журналісток "скорботою і хворобами".

За повідомленням офіційного сайта Одеської єпархії, головним редактором якого є митрополит Агафангел, "відтепер у Свято-Успенському, Свято-Пантелеймонівському, Свято-Іллінському і Свято-Іверському чоловічих монастирях будуть молитися про те, щоб Господь напоумив скорботою і хворобами озлоблених, помішаних наклепників на Христа і Його Святу Церкву Ольгу Князь, Світлану Годовенко і Лілію Фещенко".

Крім того, "шукачам "сірячої правди" Князь, Годовенко і Фещенко "забороняється придбання і запалювання свічок".

Стаття "Ритуальні гонорари Одеських храмів" про те, скільки в Одесі коштують церковні послуги - вінчання, хрещення дитини, розвінчання й інші була опублікована в газеті "Сегодня" 27 вересня.

Видання опублікувало "Прейскурант на обряди", вивішений для парафіян в одеському храмі Адріана і Наталії, згідно з яким за вінчання, залежно від дня тижня і церковних свят, потрібно заплатити 310-600 гривень, за хрещення - 75-280 гривень, за освячення квартири – 150-400 гривень, за розвінчання – 150-200 гривень. Крім того, журналістки повідомили, що в одеському храмі Святої мучениці Тетяни їх спочатку "запевнили, що всі обряди безкоштовні. Але після все ж таки зорієнтували: хрещення - 150 грн., вінчання – 400".

Здивував співробітниць газети також той факт, що ціна свічки у церковній лавці у 5 разів нижче, ніж у самих храмах: "найменшу свічку в магазині купите копійок за 20, а в церкві - за гривню". За словами священика о. Володимира, всі кошти витрачаються "на реставрацію, оплату комунальних послуг, будівництво і зарплату священикам".

Нагадаємо, раніше митрополит Одеський та Ізмаїльський УПЦ МП Агафангел почав агітацію за кандидатуру лідера ПР Віктора Януковича на президентських виборах.

За словами церковного діяча, Янукович є найбільш гідним кандидатом на президентську посаду, й за нього голосують люди зі здоровим глуздом. Крім того, митрополит розкритикував нинішнє керівництво держави.

Читайте також:

Московський патріархат почав агітувати за Януковича

Київський і Московський патріархат домовилися про продовження діалогу

Московський патріархат заявив про пригноблення православних на Західній Україні

Філарет поскаржився на Кирила в СБУ та міліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: