Одеський чиновник обізвав сліпих артистів зі Львова фашистами

Скандальний одеський депутат від "Родины" Григорій Кваснюк побачив у концерті незрячих виконавців із Західної України пропаганду фашизму.

Сашко Положинський, концерт в Одесі
dumskaya.net
Сашко Положинський виводить незрячу виконавицю на концерті в Одесі
Чиновник одеської мерії і депутат міськради Григорій Кваснюк побачив у концерті незрячих виконавців зі Львова пропаганду фашизму.

Зокрема, муніципальний чиновник висловив своє обурення участю в концерті українського виконавця Сашка Положинського, якого він назвав "фашистським тягнибоківським активістом", "бандерівцем" і "шанувальником УПА".

"Цього Положинського запросили. Хто це зробив і навіщо? А ось навіщо - щоб продовжувати мусувати брехливу наскрізь теза про те, що ми - єдиний народ, що ми повинні протягувати руку... З фашистами не домовляються і з ними не шукають спільну мову. Втім, вони теж не збираються з нами "ручковаться". Їхнє гасло: Україна - для титульних українців", - заявив Кваснюк у своєму коментарі Думской.net.

"Адольф Алоїзович Шикльгрубер був дуже навіть непоганим художником. Просто насамперед він був Гітлером, нацистом. Дуже допускаю, що Тягнибок є непоганим проктологом, але насамперед він - український фашист. Ось так от і з обожнюваним вами Положинським", - додав депутат.

8 червня в Одеській обласній філармонії відбувся перший інтегрований концерт незрячих виконавців, провідних українських артистів, Сашка Положинського та оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької (Львів).

Зауважимо, що депутат партії "Родина" Григорій Кваснюк (який, до речі, є головним редактором офіційного видання Одеської міської ради "Одеський вісник") "прославився" у ЗМІ своєї безграмотністю.

Так, у своєму офіційному зверненні до уряду про неможливість витрачання грошей на героїзацію воїнів УПА, він допустив 14 стилістичних і граматичних помилок.

Читайте також:

Мер Одеси запросив туристів, розповідаючи про розкутість місцевих дівчат

Тягнибок заявив про єдність України: українці сходу та заходу зліплені з одного тіста

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

Компартія попросила Раду зупинити нацизм на Галичині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: