Одеській ДАІ заборонили зупиняти машини губернатора, мера та силовиків

Одеським даїшникам роздають списки машин, які заборонено зупиняти для перевірок. Більше того, інспектори, побачивши їх, зобов'язані віддати честь.

Днями співробітники ДАІ Одеси отримали нові списки з номерами "недоторканних" авто. Зокрема, заборонено зупиняти для перевірки машини прокурора, губернатора, мера, глави обласного ДАІ та інших високопосадовців.

Як розповів один з інспекторів на умовах анонімності, такі списки були завжди і оновлюються з приходом нової влади. Зазначені машини заборонено зупиняти для перевірки документів та стану водія. Навіть якщо таке авто порушує ПДР (крім ДТП), даїшник зобов'язаний цього "не помітити", пише газета "Сегодня".

"Інспектор повинен знати ці номери назубок. Якщо чиновники проїжджають повз, співробітник ДПС зобов'язаний віддати честь і забезпечити безперешкодний проїзд. І не дай бог він забуде це зробити! Викличуть на килим до начальства. Якщо інспектор був зайнятий перевіркою і не помітив "шишку", чиновники телефонують в ДАІ - вимагають покарати неуважного", - розповів виданню правоохоронець.

Перше місце в списку - у голови області Едуарда Матвійчука, далі йдуть його заступники. Нижче - мер Олексій Костусєв і його помічники.

Сам мер зізнався, що вперше чує про VIP-перелік. "Дивний документ. Обов'язково поцікавлюся, хто його автор", - сказав він.

Окремо стоять і правоохоронці. Цікаво, що у начальника облСБУ Віктора Кобильчака і глави облУВС - по три іномарки! Перший пересувається на "Лексусі", "Тойоті Лендкрузер" і "Тойоті Камрі", другий - на "Мерседесі", "Тойоті Лендкрузер" та "Тойоті Авалон".

Між тим, в міському ДАІ існування таємного списку визнають, але про його призначення говорити відмовляються. "У будь-якому підрозділі ДАІ є внутрішні, відомчі документи, коментувати які я не буду", - заявила керівник прес-служби міськДАІ Алла Марченко.

Обласна влада:

- Губернатор Едуард Матвійчук - "Мерседес" бронзового кольору

- Заступник губернатора Дмитро Волошенков - чорний "Лексус 470"

- Заступник губернатора Олександр Малін - сріблястий джип "Тойота Секвойя"

- Заступник губернатора Петро Хлицов - чорна "Тойота Ландкрузер 200"

- Голова облради Микола Пундик - сірий "Мерседес"

Міська влада:

- Мер Олексій Костусєв - чорний "Мерседес"

- Перший віце-мер Сергій Черненко - срібляста "Тойота Камрі"

- Віце-мер Микола Ільченко - срібляста "Тойота Камрі"

- В. о. віце-мера Світлана Фабрикант - срібляста "Тойота Ландкрузер"

- Віце-мер Олександр Орлов - чорний "Мерседес ML"

- Управляюча справами Тетяна Герасименко - чорна "Тойота Камрі"

Правоохоронці:

- Прокурор Одеси Анатолій Коваленко - синя "Тойота Камрі"

- Прокурор області Ігор Проценко - чорна "Тойота Авалон"

- Голова міськУВС Володимир Босенко - чорна "Тойота Камрі"

- Голова облДАІ Олександр Якимович - срібляста "Тойота Ландкрузер"

Нагадаємо, вже вдруге за останній час одеська ДАІ опиняється в центрі скандалу. Нещодавно в Інтернеті було поширене відео, на якому даїшник з Одеси відмовився спілкуватися українською, яку назвав "тєлячьєй мовой". Сержанта було звільнено, однак активіста, який поширив відеозапис, інші співробітники Державтоінспекції затримали і йому було присуджено 5 діб арешту.

Читайте також:

Одеським даїшникам роздали підручники з української мови

Спецпідрозділ ДАІ "Кобра" намагався оштрафувати губернатора Одещини

Даїшникам матом диктують план по "протоколах" на кожен день (відео)

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: