Одеський депутат написав звернення до Азарова з чотирнадцятьма помилками

Депутат від партії "Родина" зробив 14 стилістичних і граматичних помилок, пишучи звернення до уряду про неможливість витрачання грошей на героїзацію воїнів УПА.

Депутат Одеської міськради від партії "Родина" Григорій Кваснюк зробив 14 помилок у зверненні до Кабінету міністрів.

У ході сесії міськради Кваснюк звернувся до депутатів з проханням проголосувати за прийняття звернення до Кабміну, в якому він закликає уряд не допускати "витрачання коштів місцевих рад на героїзацію нацистських помічників" (воїнів УПА - ред).

"Я не збираюся звертатися до депутатів Львівської місцевої обласної ради, але я хочу, щоб Кабінет міністрів України зобов'язав їх перестати диктувати нам, якою мовою розмовляти, і як виховувати наших дітей", - обурився Кваснюк.

У свою чергу, депутат фракції Партії регіонів Олексій Косьмін зазначив, що в тексті звернення виявлено 14 стилістичних і граматичних помилок, і запропонував зняти питання з порядку денного.

"За" проголосувало 88 депутатів. Таким чином, звернення не буде направлене в Кабмін.

Відзначимо, що Кваснюк за сумісництвом - головний редактор газети міськради "Одеський вісник". До речі, на першій сесії Одеської міської ради шостого скликання депутат Марина Багрій-Шахматова висловилася проти призначення Кваснюка на посаду головного редактора через відсутність у кандидата вищої освіти.

Нагадаємо, рік тому одеський губернатор Едуард Матвійчук зробив низку елементарних орфографічних помилок у книзі почесних гостей однієї зі шкіл Одеси. Матвійчук зробив запис у книзі почесних гостей школи №57, до якої він завітав на "Урок мужності", і в російських словах "наших" та "служить" поставив літеру "ы" після літер "ш" і "ж" відповідно, що є грубою помилкою.

Читайте також:

Складаючи список радників, Янукович зробив орфографічну помилку

Одеса ухвалила програму поширення російської мови

Табачник зробив помилку в диктанті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: