Одеський губернатор пообіцяв бити чиновників за низькі зарплати

Едуард Матвійчук заявив чиновникам, що якщо зарплати у людей будуть менше прожиткового мінімуму, то буде викликати винних до себе, "бити і лаяти".

Губернатор Одеської області Едуард Матвійчук в ході наради ОДА з фінансових питань пообіцяв "бити і лаяти" керівників районів, у яких платять зарплати менше прожиткового мінімуму.

За словами губернатора, зарплати менше прожиткового мінімуму в Одеській області отримує більше 51 тисячі співробітників підприємств. А підприємств, які таким чином економлять за рахунок службовців - близько 400.

"Я вимагаю від усіх голів райадміністрацій, а також від керівництва місцевих органів прокуратури і податкової інспекції серйозно турбуватися вирішенням цього питання. Якщо так і далі продовжуватиметься, ми вас битимемо. Ми викликатимемо вас сюди і дуже сильно лаятимемо", - заявив губернатор.

Крім того, Матвійчук нагадав, що в керівництві низки районів області можуть пройти кадрові ротації, додавши, що вони торкнутися не лише райадміністрацій, але й керівництва місцевих органів прокуратури і податкової інспекції.

Відзначимо, що з 1 липня мінімальна заробітна платня підвищилася на 4 грн – з 884 грн до 888 грн. Це передбачено державним бюджетом на 2010 рік.

Нагадаємо також, що у держбюджеті-2010 заплановано також підвищення рівня мінімальної заробітної платні з 1 жовтня – до 907 грн і з 1 грудня – до 922 грн.

Читайте також:

Одеський губернатор скасував відпустки до кінця року

Одеський губернатор змусить підлеглих "плазувати на колінах"

Одеський губернатор наробив помилок у шкільному записі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: