Одеський губернатор зробить російську регіональною восени

Губернатор Одещини повідомив, що у жовтні російська мова отримає статус регіональної в області, і це рішення ніхто не зможе скасувати.

Російська мова може стати регіональною в Одеській області вже в жовтні цього року. З такою заявою виступив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

"Зараз йде робота з документацією. Жоден Закон України і в цілому у світі не містить жодних норм для того, щоб надання статусу російської мови як регіональної можна було скасувати як незаконне", - повідомив губернатор.

Після оформлення всієї необхідної документації з 1 вересня будуть проведені громадські слухання з цього питання, - сказав він.

"У жовтні цього року буде закінчено процес надання російській мові статусу регіональної", - пообіцяв Едуард Матвійчук.

Нагадаємо, Матвійчук не одноразово виступав з гучними заявами. Так, він висунув нову вимогу чиновникам області, щоб завдання президента Віктора Януковича мають висіти у них над ліжком і мусять стати головним у їхній роботі. А під час наради ОДА з фінансових питань пообіцяв "бити і сварити" керівників районів, в яких платять зарплати менше прожиткового мінімуму.

Раніше журналісти помітили, що Матвійчук зробив кілька орфографічних помилок у книзі почесних гостей одеської школи № 57. Зокрема у російських словах "наших" та "служить" поставив літеру "ы" після літер "ш" і "ж" відповідно.

У червні депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко висловив упевненість, що внаслідок ухвалення базового закону про мови, який зараз розробляється в фракції ПР, російська мова отримає регіональний статус по всій території України.

Читайте також:

Одеський губернатор змусив чиновників повісити над ліжком завдання Януковича

Одеський губернатор пообіцяв бити чиновників за низькі зарплати

Одеський губернатор скасував відпустки до кінця року

Одеський губернатор змусить підлеглих "плазувати на колінах"

ВідеоОдеський губернатор зробить російську регіональною восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: