Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський прокурор та низка чиновників не подали декларації попри попередження - НАЗК

Умисне неподання декларації є кримінальним правопорушенням.

Прокурор Одеської місцевої прокуратури №4 та низка інших чиновників і депутатів не подали декларації про майновий стан за 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК. 

"Прокурор Одеської місцевої прокуратури № 4, інспектор роти Управління патрульної поліції у м. Харкові, заступник начальника штабу військової частини 3002 Національної гвардії та посадові особи установ Державної кримінально-виконавчої служби – звільнившись у 2017 році, не подали декларації перед/після звільнення", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що двоє депутатів Малокопанської сільської ради Виноградівського району Закарпатської області також не подали декларації за 2017 рік. 

Співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції повідомляло посадовцям про необхідність подати декларації. Проте протягом десяти необхідних днів зрушень не сталося попри отримання попереджень. Умисне неподання декларації - це кримінальне правопорушення. 

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції винесло припис голові Миколаївської обласної держадміністрації Олексію Савченку. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції