Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський школяр зібрав найбільшу колекцію моделей з конструктора. Хлопця внесли до українського реєстру рекордів

Школяр претендує на те, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннесса.

В Одесі до українського реєстру рекордів внесли 12-річного Євгена Демента. Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із конструктора, йдеться у ТСН.19:30.

Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. Тепер у його колекції 174 об'єкти, сконструйовані зі 127-ми тисяч дрібних деталей.

ВідеоРекордна колекція контруктора: в Одесі 12-річного школяра внесли до українського реєстру рекордів

Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із контруктора. Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу - хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. І тепер у його колекції – 174  об'єкти, сконструйовані зі 127 тисяч дрібних деталей.  

Рекордна колекція контруктора: в Одесі 12-річного школяра внесли до українського реєстру рекордів

"Ніхто не міг зібрати у нас в будинку: тато навіть дідусеві дзвонив. Для мене вже немає найскладніших моделей. Я будь-яку збираю за дві години максимум", - каже хлопець.

Рекорд фіксували в рідній гімназії підлітка, де виставили всі зібрані ним моделі. Нині школяр претендує на те, щоб потрапити й до Книги рекордів Гіннесса.

"Унікальність цього рекорду в тому, що колекцію зібрала одна дитина. Саме це буде вирішальним фактором при складанні заявки на Гіннеса", - пояснив представник національного рекорду України Дмитро Яіцький.

Залиште свій коментар

Вибір редакції