Одеський суддя-стрілець намагався порізати вени перед затриманням

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одеський суддя-стрілець намагався порізати вени перед затриманням

Затримання проводили фахівці НАБУ / УНІАН

Нині затриманого доправили до лікарні.

У Одесі затримано суддю Малиновського районного суду Олексія Бурана, який нині перебуває у лікарні. Охороняють його детективи НАБУ, йдеться у ТСН.12:00.

Суддю намагались затримати на хабарі у півмільйона напередодні у елітному поселенні "Совіньйон" під Одесою, де мешкає суддя. Буран почав відстрілюватись від детективів з травматичної зброї.

ТСН вдалося з'ясувати, що спільником судді був ще один чоловік і нібито він затриманий. Йдеться, начебто, про заступника голови суду. Наразі подробиці затримання не розкривають. Відомо лише, що проводили операцію фахівці з Києва.

В районному суді, де працює Олексій Буран, повідомляють, що напередодні в суді проводили слідчі дії.

"Вчора проводили слідчі дії, я брав в них участь, і мене попередили, що я не маю права розповсюджувати інформацію", - каже голова Маліновського райсуду Леонід Лічман.

Наразі невідомо, за яких обставин суддя-стрілець порізав собі вени. Але за інформацією ТСН він перебуває в одній з лікарень Одеси під охороною детективів НАБУ. Про стан Олексія Бурана поки нічого не відомо.

В антикорупційному бюро обіцяють розповісти про це вже після 15 години. Відомо також, що НАБУ звернеться до Верховної ради України з проханням про звільнення судді.

Водночас голова Ради суддів України вже засудила методи і дії працівників НАБУ, що призвели до спроби самогубства підозрюваного.

Про спецоперацію із затримання судді-хабарника стало відомо 29 березня ввечері. На події відреагував президент України, закликавши якнайшвидше затримати суддю.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Наступна публікація