Вілла в Іспанії і мільйони за "білі квитки": в ОК "Південь" відреагували на скандал навколо одеського військкома

Вілла в Іспанії і мільйони за "білі квитки": в ОК "Південь" відреагували на скандал навколо одеського військкома

Одеський військком Євген Борисов, якого підозрюють у незаконному збагаченні / Фото: Telegram/Ігор Мосійчук

Керівника Одеського обласного ТЦК і СП усунуто на час проведення перевірки від виконання службових обов’язків.

На скандальну інформацію про керівника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова, якого підозрюють у тому, що він начебто зловживав своїм службовим становищем і завдяки цьому придбав віллу в Іспанії вартістю майже 4 млн євро, відреагували в Оперативному командуванні “Південь”.

Заяву військових з цього приводу було опубліковано у неділю, 30 квітня.

“Звинувачення у корупції чи незаконному збагаченні на адресу одного з начальників територіального центру комплектування та соціальної підтримки шкодять високому рівню довіри до Збройних Сил України та дискредитують важливий сьогодні процес мобілізації. Збройні Сили України беззастережно сприятимуть розслідуванню всіх оприлюднених даних”, - йдеться у заяві.

В ОК “Південь” додали, що з цього приводу призначено службову і профільну перевірки за напрямками відповідних структур. Очільника Одеського обласного ТЦК і СП усунуто на час проведення перевірки від виконання службових обов’язків. 

“Дочекайтеся результатів перевірки, оприлюднення інформації компетентними органами, а в разі її підтвердження – не ототожнюйте дії окремих персоналій з усією армією, яка лишається вірною присязі і гідно служить народу України”, - закликають в командуванні.

Раніше екснардеп Ігор Мосійчук повідомив начебто Борисов продавав по 5 тисяч євро "білі квитки", а також "крав на забезпеченні військових". Саме завдяки таким зловживанням, за його словами, одеський військком придбав віллу в іспанському місті Марбельї вартістю 3 млн 950 тисяч євро для своєї матері-пенсіонерки та офіс для дружини у тому ж місті - за 2 млн євро. 

Нагадаємо, в Україні за час проведення мобілізації військкоми в деяких територіальних центрах комплектування вибудували корупційні схеми. За відтермінування від армії від військовозобов'язаних вимагають чималі суми.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація