Одеську жінку залікували до смерті клініка без ліцензії та лікар без документів

Справою вже займається поліція.

В Одесі поліція підозрює співробітника приватної психіатричної клініки в тому, що він залікував до смерті свою пацієнтку. До правоохоронців із заявою звернулася сестра померлої, котра підозрює медиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони сказали, що на сьомий день вона буде в порядку, буде як свіжа людина. Зробили їй крапельницю, п'ять хвилин покрапали, у неї почало трусити все, синіти, вона втратила свідомість, упав тиск. Вона впала зразу в кому", - каже сестра померлої Елеонора. "Вона прийшла на ногах, здорова жінка, просто зробити крапельниці, глюкозу. А взяли ми її звідти майже мертву. Вже у реанімації їй не могли допомогти, тому що невідомо, що їй там робили", - каже інша сестра Вілена.

Приватна психіатрична клініка, лікаря якої винуватять у смерті жінки її рідні, знаходиться у приміщенні без жодних вивісок. Довкола неї ґрати та колючий дріт, по периметру встановлені камери відеоспостереження. Чоловік, що назвався лікарем, показав, де зупинилася пацієнтка. За його словами, їй давали фізрозчин, чистий електрод. Що призвело до раптової смерті пацієнтки – пояснити не зміг.

Засновник клініки переконаний, що пацієнтка померла від супутніх захворювань, а не від його лікування. "Наркоманка зі стажем буде великим, 16-річним. У неї був ВІЧ і цироз печінки, гепатит С. Її перевели в інфекційну, і там, наскільки я знаю, вона на четверту чи на п'яту добу померла. А родичі скаржаться", - каже лікар Олексій Олексієв.

У поліції після звернення сестри померлої розпочали кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов'язків. І в клініці, і в кабінеті засновника провели обшуки. Провели і незалежну експертизу. "Була вилучена велика кількість медичних препаратів без документів, деякі були прострочені. Головний лікар не зміг надати співробітникам поліції документи, котрі б підтвердили його кваліфікацію як лікаря, а також право на лікування хворих. Медична експертиза підтвердила, що не була надана належна медична допомога в лікуванні", - розповіла представник поліції Анастасія Якубенко.

Поки що медики фігурують у справі як свідки. Але після усіх експертиз вони можуть отримати статус обвинувачуваних. Доти, поки немає доказів провини лікарів, психіатрична клініка працюватиме. У МОЗ лише під вечір повідомили, що ліцензії ця клініка не має.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: