Одесу визнали найкомфортнішим містом України

Інші міста за якістю життя розташувалися в такому порядку: Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Львів, Харків. Найменш зручними для життя містами в Україні є Донецьк і Запоріжжя.

В Одесі найкращі умови для життя населення, свідчать результати дослідження аналітико-дослідницького центру "Інститут міста". Дослідження грунтується на статистичних показниках Держкомстату України, а також місцевих органів статистики.

"Одеса є найбільш комфортним, безпечним, забезпеченим містом для життя, з огляду на умови життя населення", - заявив директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко, оприлюднюючи результати дослідження 3 лютого в Києві.

На його думку, Одеса стала лідером за якістю життя завдяки ефективній роботі міського голови Едуарда Гурвіца і його команди.

Інші міста за якістю життя розташувалися в такому порядку: Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Львів, Харків. Найменш зручними для життя містами в Україні є Донецьк і Запоріжжя.

Сергієнко повідомив, що в Дніпропетровську та Кривому Розі найвищий рівень забезпечення житлом, Одеса та Львів - лідери з будівництва житла. Найвищі ціни на житлово-комунальні послуги - у Харкові та Києві, а найнижчі - в Одесі та Дніпропетровську. За його словами, рівень безробіття найнижчий у Києві та Одесі, а найвищий - у Львові та Запоріжжі.

У свою чергу, член науково-експертної ради центру "Інститут міста", доктор медичних наук Вадим Березовський підкреслив, що найбільш високий рівень захворюваності в Києві, а найнижчий - в Одесі.

Разом з тим, член науково-експертної ради "Інституту міста", директор інституту "Київгенплан" Володимир Чекмарьов відзначив, що для успішного здійснення в Києві того, що заплановано до 2020 року з розвитку інфраструктури міста, необхідно збільшити темпи розвитку в 2 рази.

Підсумковий показник якості життя у великих містах України включає в себе такі показники, як рівень народжуваності і смертності, кількість шлюбів і розлучень, рівень забезпеченості житлом і вартість житлово-комунальних послуг, будівництво нового житла, забезпеченість дитячими садами і школами, міським електричним транспортом, показники соціальної напруженості (безробіття та злочинності), а також екологічних показників.

У дослідженні зіставлене 17 статистичних показників для міст України з населенням понад 670 тисяч чоловік (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Львів, Одеса та Харків).

Читайте також:

З одеського СІЗО втік особливо небезпечний злочинець

УНА-УНСО завадила стратити опудало Бандери в Одесі

Одеський архів показав фото "предка" Джонні Деппа

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: