Одесу визнали столицею європейського наркотрафіку

Як зазначили в Європолі, організовані злочинні угрупування об’єднують зусилля з контрабанди наркотиків, що значно ускладнює роботу правоохоронних органів.

Європол назвав Одесу найбільшою точкою транзиту латиноамериканського кокаїну в Європу. Такого ж "почесного звання" удостоїлись румунська Констанца і болгарська Варна.

Згідно з доповіддю, яку оприлюднив Європол, це може послужити сигналом для європейських політиків, які розглядають питання про приєднання Румунії і Болгарії до Шенгенської зони, пише видання The New York Times.

Як зазначив директор Європолу Роб Вейнрайт, організовані злочинні угрупування в Європі у своїй діяльності стали більш універсальними. Нові технології допомагають злочинцям легше переводити у готівку зароблені гроші, а також диверсифікувати свої дії в різних країнах.

"Вони використовують нові технології, зокрема послуги голосового зв'язку, такі як Skype і соціальні мережі, такі як Facebook, щоб обманювати жертв і організовувати інші злочини. Це у свою чергу ускладнює роботу правоохоронних органів, які частенько працюють тільки у межах своїх держав", - говориться в доповіді.

"Посилення співпраці також дало початок ринку бартеру, в якому вантажі наркотиків та їхніх прекурсорів обмінюються на крадене майно, вогнепальну зброю а також інші наркотики", констатує Європол.

"Більше ніж коли-небудь раніше спостерігається посилення співпраці між різними організованими злочинними угрупуваннями, яке переважає національні, етнічні і ділові відмінності", зазначено в доповіді.

Нагадаємо, наприкінці червня 2010 року в Одесі митники спільно з СБУ під час обшуку чилійського судна виявили рекордну партію кокаїну - понад 150 кг.

Читайте також:

Уряд дозволив ввозити в Україну дев’ять видів наркотиків

Засуджені за контрабанду наркотиків українські моряки прибули в Україну

СБУ позбавила наркоділків 6 мільярдів гривень

ВідеоОдесу назвали столицею кокаїнового транзиту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: