Один хлопчик помер, у іншого - ДЦП: у Золотоноші дві родини звинувачують акушера у недбальстві під час пологів

Один хлопчик помер, у іншого - ДЦП: у Золотоноші дві родини звинувачують акушера у недбальстві під час пологів

Фото: Shutterstock

Однак, лікар не визнає себе винним.

У місті Золотоноша Черкаської області немовля померло від травм, яке зазнало під час пологів. Так стверджують батьки новонародженого хлопчика Роми. ТСН з’ясувала, що в акушера Олександра Сичова, випускника стоматологічної академії, якого звинувачують у трагедії, це вже друге кримінальне провадження.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.  

Батьки Оксана та Олександр розповіли, що Рома був довгоочікуваним первістком у родині. Усю вагітність Оксана обстежувалась у лікарні Золотоноші. Малюк нормально ріс та розвився. Утім, на пологах жінка народити сама не змогла. Знадобився кесарів розтин, який вчасно не зробили, бо на роботі не було гінеколога. Черговий акушер вирішив сам стимулювати пологи. Кесарів розтин зробили через годину, але дитина народилася з травмами.

"Черепно-мозкові травми, були крововиливи в мозок і було ушкодження шийного відділу хребта", - каже батько немовля.

За справу взялася поліція. Нині проводить експертизи.

"Внесено до ЄРДР кримінальне провадження за фактом неналежного надання медичної допомоги під час пологів", - повідомив начальник Золотоніського головного управління Нацполіції в Черкаської області Олександр Охрименко.

У Золотоноші через халатність акушера помер новонароджений хлопчик

У Золотоноші через халатність акушера помер новонароджений хлопчик

За допомоги акушера Олександра Сичова 5 років тому у цьому пологовому народився Єгор.

"Коли сказали, що мене потрібно кесарити, у лікарні не виявилось кесаревого пакету. Коли чоловік збігав купив, тоді вони вже всі сполохнулись. Це більше години, а дитинка вже задихалась. Він родився майже мертвий", - розповіла матір Єгора Оксана Рідько.

У Єгора ДЦП. Родина вже п’ять років намагається довести в суді, що такого діагнозу не було, якби його матері вчасно зробили УЗД та операцію.

Керівництво лікарні, де стались обидві історії, просить не садити медика за ґрати. Як варіант, заборонити йому займатися медичною діяльністю.

Сам лікар після розголосу звільнився. Але за кілька кроків від лікарні, у приміщенні готелю, орендував кабінет, де продовжує приймати жінок. Медику 35 років. Навчався у Полтавській стоматологічній академії. Пологове відділення золотоніської лікарні – його перше, і як сам каже, невдале, місце роботи. Однак, лікар не визнає себе винним.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація