Один із активістів "податкового Майдану" безслідно зник

У штабі порятунку українського підприємництва заявили про зникнення Володимира Лесика - одного із активістів протесту підприємців на Майдані Незалежності.

Один з активістів підприємницького протесту на Майдані Незалежності, голова правозахисної організації "Асоціація захисту прав громадян України" Володимир Лесик зник два дні тому.

Про це повідомили в Центральному штабі порятунку українського підприємництва.

Активісти уточнили, що на 22 грудня 2010 року Лесиком була запланована акція протесту, однак 21 грудня "він пропав і вже дві доби його не можуть знайти рідні, друзі та колеги".

Його телефон, вказаний в анонсі акції, відключений. Безрезультативними виявилися і спроби додзвонитися на інші особисті телефони організатора.

"22 грудня на місце проведення акції Лесик не з'явився, зв'язатися з ним ні нам, ні присутнім журналістам не вдалося. Знаючи Лесика, як людину відповідальну і пунктуальну, факт його відсутності на анонсованому ним заході не міг не насторожити", - уточнюють активісти.

У штабі повідомляють, що з 21 грудня з Лесиком ніхто з його знайомих не бачився і не спілкувався, а основний телефон знаходився поза зоною доступу.

"Про свої наміри відмовитися від проведення вищевказаної акції Лесик нікого не повідомляв", - підкреслюють активісти.

Центральний штаб порятунку українського підприємництва, рідні та близькі Лесика звертаються до правоохоронних органів з вимогою у найкоротші терміни встановити його місце перебування.

У повідомленні сказано, що оперативні довідкові служби швидкої допомоги і моргів ніякої інформацією не мають (запит щодо персональних даних і опису зовнішності).

Читайте також:

Міліція затримує активістів "податкового Майдану"

Лідер підприємців спростував чутки про співпрацю з Януковичем

Міліція збирає фото і відео на учасників "податкового Майдану"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: