Один із найкривавіших днів Революції гідності: п’ять років тому розпочалися масові розстріли в центрі Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тоді загинуло 23 людини.

Рівно 5 років тому розпочалися найкривавіші дні Революції гідності – 18 лютого 2014 року внаслідок протистоянь із правоохоронцями загинуло 23 активісти.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Те, що починалося як мирний хід, переросло у криваве протистояння, в якому спочатку на активістів напали озброєні тітушки, потім людей добивали силовики.

У Михайлівському золотоверхому соборі у столиці учасники Революції гідності, медики Майдану й волонтери отримали медалі із особистим благословенням патріарха Філарета. Нагороду заснували ще у 2015, і щороку її отримують учасники Революції гідності, військові і громадські діячі. Після церемонії відбулась панихида на згадку про загиблих під час буремних подій в центрі Києва.

Нагадаємо, майже половина українців вважають, що Революція Гідності 2013-2014 років була усвідомленою боротьбою із захисту прав, а 35% - боротьбою за незалежність. Водночас, 15% підтримує думку, що Євромайдан був переворотом за підтримки Заходу.

ВідеоРічниця розстрілів: українці згадують один із найкривавіших днів у сучасній історії

5 років тому під час розстрілів на Майдані загинуло 23 людини. Те, що починалося як мирна хода, переросло у криваве протистояння. Спочатку на активістів напали тітушки, потім зброю взяли силовики. Як все було - у відео без коментарів.

Річниця розстрілів: українці згадують один із найкривавіших днів у сучасній історії

Залиште свій коментар

Вибір редакції