Один із найпопулярніших інтернет-ресурсів країни ТСН.ua змінює вигляд

Головред ТСН.ua анонсував кардинальні зміни.

500 тисяч українців щоденно відвідують сайт ТСН.ua. Це один з найпопулярніших інтернет-ресурсів в країні. Відсьогодні він матиме інший вигляд та додаткові можливості для відвідувачів, ідеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1". 

"Принципово новий дизайн, принципово нова архітектура всього сайту, абсолютно новий підхід до ілюстрацій. Якщо раніше це було банально: стрічка новин, яка складалася просто з рядків новин, то зараз - це таблоїдного типу ілюстрації", - пояснює головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко. 

Саме ілюстрації допоможуть користувачам сайту легше сприймати інформацію, наголошує головред ТСН.ua. Відбулися зміни і у самому контенті.

"За останні кілька місяців ми запустили 20 спецпроектів, вони стосуються абсолютно різних аспектів нашого життя. Зокрема, великий спецпроект про "кіборгів": "Історія рік потому". Вони поділилися спогадами про оборону аеропорту", - каже Костянтин Войтенко.

ВідеоСайт ТСН.ua відсьогодні змінює свій вигляд

А ще сайт ТСН.ua днями вперше транслював в Україні випуск новин "Спецкор" у форматі 360°. Це дозволяє одночасно дивитися новини й спостерігати за тим, що в цей час відбувається за кадром.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: