Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із районів в Одеській області повернувся до суворого карантину

Один із районів в Одеській області повернувся до суворого карантину

У Болградському районі зростає кількість нових інфікованих коронавірусом.

В Болградському районі Одеської області посилили карантин. Додаткові заходи по недопущенню розповсюдження коронавіруcу були запровадженні через зростання кількості нових випадків інфікування.

Про це йдеться у повідомленні Болградської райдержадміністрації.

"Останнім часом кількість хворих у районі щоденно зростає. На сьогоднішній день зареєстровано 84 випадки захворювання на СОVID-19. Болградський район займає 3 місце в Одеській області  щодо кількості  хворих після м. Одеса та Подільського району", - розповіли у  райдержадміністрації.

Відтак, з 18 червня 2020 року та до особливого розпорядження в Болградському районі забороняється робота регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у приміському внутрішньорайонному сполученні зокрема пасажирські перевезення на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, крім перевезення:

  • легковими автомобілями з кількістю пасажирів до п’яти осіб, включаючи водія, без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, якщо вони є членами однієї сім'ї;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ, незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення та інші.

З 22 червня 2020 року та до особливого розпорядження забороняється функціонування продовольчих та непродовольчих ринків, а також робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, літних майданчиків тощо), торгово-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.

Утім, ці обмеження не стосуються торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами. Також дозволена робота закладів з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, в Україні 18 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 34 063. COVID-19 за останню добу виявили у 829 осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції