Звинувачений у підриві храму каже, що його змусили визнати вину

25-річний паламар, котрого звинувачують у закладці бомби у Свято-Покровському храмі Запоріжжя, стверджує, що його змусили обмовити себе, і він ні в чому не винний.

25-річний паламар, котрого звинувачують у закладці бомби у Свято-Покровському храмі Запоріжжя 28 липня, стверджує, що його змусили обмовити себе, і він ні в чому не винний.

Як розповіла газеті "Сегодня" адвокат одного з арештованих паламарів Лариса Шевчук, 11 серпня вона зустрілася зі своїм підзахисним, 25-річним Євгеном Федорченко (його звинувачують у закладці бомби). І вперше детально поспілкувалася про вибух.

За її словами, паламар стверджує, що його змусили обмовити себе, хоча він ні в чому не винний.

"Які у міліції є докази - для мене таємниця. Женя каже, що його били, але тілесних пошкоджень на ньому зараз я не бачу (його затримали 4 серпня), і тиснули психологічно. Розмовляли ми з ним близько двох годин. У Жені на очі весь час наверталися сльози і тремтіли руки", - розповіла захисниця.

Офіційно запорізька облміліція заперечує тиск на арештованих.

Нагадаємо, під час вибуху храму 28 липня загинула 80-річна черниця Марія Донець, 8 людей отримали поранення. У справі про вибух, крім Євгенія Федорченко, затримано також екс-паламаря Антона Харитонова та його брата Сергія Дьоміна. Їхні родичі заперечують їх провину.

Зазначимо, що паламар Антон визнав провину. Раніше працював у храмі, збирав пожертвування прихожан. Але через деякий час його викрили в крадіжці грошей і звільнили. Міліція запідозрила, що бомбу підклав саме він - з мотивів помсти. Антона, його брата Сергія та їх матір Ольгу затримали. Оскільки причетність жінки не підтвердилася, її відпустили увечері 3 серпня.

Читайте також:

МВС: справу про підрив церкви у Запоріжжі розкрито

На одязі паламаря запорізького храму шукають сліди вибухівки

Паламар зізнався у підриві запорізького храму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: