Один з кандидатів запропонував обирати президента в Інтернеті

Олег Рябоконь пропонує обирати президента в всесвітній мережі.

Кандидат на пост президента України Олег Рябоконь пропонує проводити вибори за допомогою Інтернету.

На думку кандидата, за допомогою Інтернету повинен бути значно спрощений процес виборів як місцевих, так і загальнодержавних.

Рябоконь вважає, що зараз вибори президента і депутатів здійснюються таким складним способом і вимагають так багато витрат (як з боку держави, так і кандидатів), що неминуче породжують корупційну виборну модель.

"Громадяни повинні здійснювати голосування через Інтернет - це найдешевший, найпростіший, самий непідкупний і найефективніший спосіб голосування", - підкреслив Рябоконь.

Крім того, Рябоконь відзначив, що через спеціалізовані сайти і засоби інтернет-комунікації громадяни зможуть швидко і дешево проводити оцінку діяльності чиновників і органів влади.

"Якщо рівень довіри громадян до влади опускається нижче 50% і таке положення не змінюється протягом напівроку - така влада повинна автоматично визнаватися нелегітимною і, відповідно, йти у відставку. Інакше всі розмови про створення цивільного суспільства залишаться на рівні благих побажань", - заявив він.

Найефективнішим методом контролю він вважає "просту і чітко визначену процедуру звільнення громадянами будь-якого чиновника аж до міністрів і президента. з використанням Інтернет-технологій".

Він також відзначив важливість створення повноцінного "електронного уряду" для реалізації контролю над бюджетними витратами, податковими і митними зборами.

Читайте також:

Тимошенко хоче заборонити голосування на дому

Суд скасував номери кандидатів у виборчих бюлетенях

Крим буде самостійно вирішувати, коли проводити вибори

В ПР розповіли, хто і як веде Януковича до президентства

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: