Один з керівників "Нафтогазу" самоізолювався через підозру на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один з керівників "Нафтогазу" самоізолювався через підозру на коронавірус

Фото: Getty Images

Топменеджер компанії чекає на аналізи.

Директор інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Андрій Фаворов від 13 березня самоізолювався через підозру інфікування новим коронавірусом.

Про це 20 березня пише пресслужба "Нафтогазу".

Зазначається, що саме цього дня у нього підвищилася температура і з‘явився кашель. Топменеджер здав аналіз і очікує отримати результат на початку наступного тижня.

"Фінального результату, який підтверджував чи спростовував би наявність антитіл до коронавірусу, наразі не має. Ми повідомимо про результат, коли він буде готовий. Зараз Андрій почувається добре, має нормальну температуру, кашель відсутній. Виконуючи рекомендації ВООЗ та МОЗ України, він залишатиметься на самоізоляції до 27 березня", - пише пресслужба.

Друзья, у меня все хорошо. Чувствую себя отлично. Температура 36.6. Кашля нет. Только скучно. Не переживайте. И всем домой. Спасибо!

Опубліковано Андреєм Фаворовим Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Там також додали, що компанія максимальну кількість співробітників перевела на віддалену роботу та моніторить стан тих, які були за кордоном незадовго до початку карантину.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Наступна публікація