Один з лідерів ПР закликає створити коаліцію з БЮТ

Андрій Клюєв переконаний, що лише така коаліція зможе навести лад в країні і розмежувати повноваження президента та уряду.

Для завершення конституційної реформи в Україні потрібно створювати парламентську коаліцію між Партією регіонів і Блоком Юлії Тимошенко.

Так вважає заступник голови Партії регіонів Андрій Клюєв. Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної організації Партії регіонів.

Клюєв нагадав, що наприкінці 2004 року в Україні було "реалізовано частково" конституційну реформу. Для її завершення, впевнений депутат, необхідна більшість у парламенті.

"Я хочу, щоб у нашій державі закінчилася конституційна реформа, а це можливо тоді, коли є 300 і більше голосів у Верховній раді", - пояснив Клюєв. – "Тільки дві політичні сили, які зараз представлені у Верховній раді, мають 331 голос: це Партія регіонів - 175 голосів, і БЮТ - 156 депутатів. Тому для завершення конституційної реформи необхідно все-таки створювати коаліцію між Партією регіонів і БЮТ".

За його словами, тільки створення коаліції в цьому складі призведе і до стабільності в державі, і до повного розмежування повноважень президента й Кабінету міністрів.

"Не буде цієї плутанини, коли, припустимо, президент перегинає свої повноваження і заходить на поле Кабінету міністрів, і навпаки. Буде стабільність у державі, а будь-яка стабільність політична обов`язково переходить у стабільність економічну", - підсумував Клюєв.

Читайте також:

Країні до осені потрібно змінити президента та парламент, - Янукович

Янукович з невідомими переписує Конституцію

Янукович готовий об'єднатися з Тимошенко, але тільки проти кризи

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: