"Наша Україна" втратила ще одного депутата

Заяву про вихід з партії написав депутат Павло Жербівський.

Павло Жебрівський
УНІАН
Народний депутат Павло Жебрівський подав заяву про вихід із партії “Народний Союз Наша Україна".

Про це повідомила прес-секретар депутата Оксана Горбань з посиланням на заяву Жебрівського.

У своїй заяві про вихід народний депутат зазначив, що з 2006 року розпочалося “незворотнє згортання демократичних принципів, про що він неодноразово і наполегливо наголошував на засіданнях політради та парламентської фракції”.

Жебрівський заявляє, що акцентував увагу на колегіальності у прийнятті важливих для партії та країни рішень, зокрема зміни керівництва та керівних органів партії, обрання її лідера, президії та політради. Критикував одноосібність управління партійним життям.

"Я завжди дотримувався позиції і послідовно наголошував на самостійності діяльності партії НСНУ та її участі в парламентських виборах 2007 року, застерігав від блокування з партіями, чиї електоральні симпатії вичерпали свій ресурс. Я запевняв, що останні, використавши момент входження своїх представників до парламенту, будуть грати не за правилами, а ставитимуть власні вузькопартійні інтереси вище інтересів блоку "Наша Україна - Народна самооборона", - йдеться в заяві.
За словами Жебрівського, ухвалити рішення про вихід з партії його спонукала "і абсолютна відсутність реакції на критику та пропозиції щодо кризових явищ, які стали передвісниками згортання демократії, моральності, духовності і толерантності".

"Спорадичність та безсистемність роботи та діяльності, чванство і самовпевненість декількох осіб в керівництві призвели партію "мрії" зразка 2002-2004 років до повного розвалу, занепаду, вихолощення та кризи", - наголосив Жебрівський в свої заяві.

Жебрівський є лідером Житомирської регіональної організації та членом політради НСНУ.

Нагадаємо, нещодавно депутат Тарас Чорновіл вийшов з Партії регіонів.  Колишній "регіонал" шкодує, що не зміг передбачити, "яка еволюція станеться з Януковичем".

Читайте також:
Чорновіл: мені соромно, що я підтримав Януковича у 2004 році
У "Нашій Україні" назрів розкол
ПР позбулася прем'єра Криму та мера Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: