Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один з ватажків сепаратистів повернувся з Донбасу до Москви, побоюючись за своє життя

За словами бойовика, він "не бачить сенсу ставати черговим мертвим героєм Донбасу".

Керівник сепаратистського батальйону "Ангел", що позиціонує свою діяльність, як "гуманітарну роботу на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу", Олексій Смирнов вирішив повернутися до Москви, про що написав у "ВКонтакте".

"Скажу відверто, що не бачу сенсу ставати черговим мертвим героєм Донбасу, бо всі передумови до цього є. Я ніколи не ліз у політику і не дискредитував владу. Ніколи не ганьбив людей в мережі. Ми просто показували життя на фронті, яким воно є," - написав він.

За словами сепаратиста, його угруповання і надалі підтримуватиме бойовиків на Донбасі, але вже в менших обсягах.

Рік тому Смирнова було затримано представниками терористичної "ДНР" за фактом незаконного зберігання зброї, вибухових речовин і боєприпасів. Він зізнався в інкримінованих злочинах і закликав здати зброю тих, хто незаконно її зберігає. Хоча офіційно метою його угруповання є збір коштів на потреби постраждалих під час обстрілів громадян, бойовиків, а також фіксація наслідків обстрілів.

Нагадаємо, днями лідер луганських бойовиків Ігор Плотницький повідомив, що не бачить іншого шляху, окрім входження окупованій території Донбасу до складу Росії. За його словами, повернутися до складу України непідконтрольна українській владі територія Донбасу "у найближчій перспективі не може". 

ВідеоЗа роки війни на Донбасі з Росії надіслали 70 "гумконвоїв"

Залиште свій коментар

Вибір редакції