Одіозний кримський силовик повернувся на посаду

Донецький окружний адміністративний суд відновив на посаді колишнього начальника Головного управління МВС в Криму Анатолія Могильова.

Нагадаємо, в грудні минулого року Могильов без яких-небудь публічних заяв написав рапорт про надання йому відпуски, а пізніше – заяву про звільнення з посади начальника кримського ГУ МВС і з органів внутрішніх справ.

Замість нього керівником кримської міліції міністр внутрішніх справ Юрій Луценко призначив Миколу Ільїчова.

Як стало стверджує газета "Коммерсант", Анатолій Могильов вирішив повернутися на пост. Він подав до Донецького окружного адміністративного суду позов про відновлення на посаді. 10 листопада суд прийняв рішення про відновлення його на посаді заступника міністра внутрішніх справ – начальника ГУ МВС України в Криму.

Могильов відзначив, що вже другий тиждень чекає відповідного наказу глави МВС.

"Рішення суду підлягає негайному виконанню. Воно вступило в законну силу в частині відновлення мене на роботі і підлягає виконання МВС", - заявив він.

У Міністерстві внутрішніх справ рішення про відновлення Могильова на посаді вважають незаконним. Як повідомили в кримському главку, минулого тижня МВС вже оскаржило його в Донецькому апеляційному адміністративному суді.

Нагадаємо, кримські татари неодноразово звинувачували Могильова в упередженому ставленні та переслідуваннях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: