Одіозного суддю Вовка знову обрали головою Окружного адмінсуду Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колективним рішенням скандальному судді повернули його посаду.

Колектив Київського окружного адміністративного суду 21 січня знову обрав головою скандального Павла Вовка.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

Зазначається, що під час зборів суддів відбулося таємне голосування на якому вовка підтримали 39 із 42 суддів.

"21 січня 2020 року відбулись збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, на порядок денний яких було винесено питання щодо обрання голови суду. Шляхом таємного голосування зборами суддів було обрано голову суду. 39 із 42 присутніх суддів віддали свій голос за Павла Вовка", – пише пресслужба.

Раніше Павло Вовк заявив, що склав повноваження. "Я за власним бажанням зняв з себе повноваження голови суду", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше у липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасування націоналізації "ПриватБанку".

Пізніше, голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк і ще троє суддів отримали підозри. Йдеться про Івана Шепітка, Ігоря Погрібніченка і Євгенія Аблова.

Відео Вища рада правосуддя заступилась за одіозних суддів Окружного адмінсуду Києва

Першим розглядали справу голови Окружного адмінсуду столиці Павла Вовка. Під час засідання він заявив, що вже склав повноваження голови, але суддею залишається. НАБУ і Генпрокуратура закидають йому втручання в судочинство, ухвалення заздалегідь неправомірних рішень і блокування роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Відхилила Рада суддів і аналогічне клопотання стосовно судді Ігоря Погрібніченка.  

Вища рада правосуддя заступилась за одіозних суддів Окружного адмінсуду Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції