Одна хвилина роботи Ради обходиться бюджету у 20 тисяч гривень

У регламентному комітеті ВР обурені неефективною роботою народних обранців.

Одна хвилина роботи парламенту обходиться держбюджету у 20 тисяч гривень. Про це заявив член регламентного комітету Верховної ради Сергій Сас (БЮТ).

Сас наголосив, що депутати повинні діяти строго за Конституцією і регламентом ВР, а не пропалювати робочий час, прикриваючись стандартними фразами. "Одна хвилина роботи ВР коштує більше 20 тисяч гривень. Це гроші наших громадян. Хіба це можна витримати?" – обурився депутат.

"Люди зараз дивляться трансляцію ВР, як "Санта-Барбару". Вони думають, що це безкоштовно, і ніхто не розуміє, що з його кишені щодня гроші забирають. А позитиву те немає. Йде просто базікання. Я б, наприклад, зараз відмінив трансляцію, і ВР запрацювала б ідеально. Так вже було в 1998 році. Були якісь неув'язки з фінансуванням, і трансляції не було. Ті два тижні ВР працювала, як годинник. Майстри розмовного жанру не рвали на собі сорочки і не кричали, як вони люблять народ. Велася чітка послідовна робота", - заявив Сас.

За даними Апарату Верховної ради, порядок денний п'ятої сесії парламенту передбачав підготовку і розгляд 1395 питань. За час роботи в пленарному режимі ухвалені рішення по 318 питанням.

Наразі триває шоста сесія шостого скликання Ради.

Читайте також:

Рада дозволить купувати зброю 18-річним

Партія регіонів вдруге провалила власний закон про підтримку бідних

Українські чиновники витратили на розкішні іномарки 100 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: